Zbiorniki na deszczówkę w Wyszkowie

Bądź ekologiczny – oszczędzaj wodę wykorzystując wodę deszczową w swoim domu i gospodarstwie!


Jeśli popierasz działania pro-ekologiczne i w swoim życiu codziennym stawiasz na oszczędność energii i wody, z pewnością zadbałeś już o to, by Twój dom funkcjonował zgodnie z tymi założeniami. Armatura sanitarna, z której korzystasz, pozwala na oszczędzanie wody. Urządzenia elektryczne działają w trybie energooszczędnym. Wiesz też, jakie znaczenie ma segregacja śmieci w kontekście odzyskiwania energii z odpadów.


Może pora już na następny krok w tym kierunku? Inwestycja w zbiornik na deszczówkę pomoże Ci w dalszym ciągu wprowadzać w życie idee związane z ekologią. Wykorzystywanie wody deszczowej pozwala bowiem na oszczędzanie wody z instalacji wodociągowej. Możesz używać jej do podlewania roślin, jeśli posiadasz ogród lub gospodarstwo. Deszczówka świetnie nadaje się także do spłukiwania toalet czy wykorzystania w garażu, warsztacie, piwnicy – wystarczy zainwestować w odpowiednie rozwiązania techniczne pozwalające połączyć zbiornik ze źródłami wody bieżącej w wybranych miejscach.


Wyszków – kup i zainstaluj zbiornik na deszczówkę


Jeśli mieszkasz w okolicach Wyszkowa, możesz skorzystać z naszej oferty wysokiej jakości zbiorników, które oferujemy na tym terenie. Zamówiony produkt przewieziemy we wskazane przez Ciebie miejsce i – zgodnie z Twoim życzeniem – zajmiemy się jego instalacją. Skontaktuj się z nami i z naszą pomocą wprowadzaj w życie ekologiczne idee. Zapraszamy!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.