Zbiorniki na deszczówkę w Grodzisku Mazowieckim

Analizując wykresy klimatyczne dla Grodziska Mazowieckiego możemy uzyskać bardzo interesujące informacje na temat tego, jak będą wyglądały następne miesiące w tym mieście – oczywiście pod względem pogody. Jedną z obserwacji będzie z pewnością fakt, że po wrześniu, który będzie jeszcze stosunkowo pogodny, nadejdą deszczowe dni – i to w dużych ilościach.


Czeka nas coraz więcej deszczowych dni


Średnio 13 wrześniowych dni każdego roku w Grodzisku Mazowieckim jest deszczowych. To niewiele, porównując do innych miesięcy, kiedy to opady dominują nad bezdeszczową pogodą, a niekiedy doświadczamy ich nawet przez 20-21 dni w miesiącu (jak np. w lutym, marcu, lipcu, listopadzie czy grudniu). Cieszmy się zatem piękną złotą jesienią, póki jeszcze zaszczyca nas swoją obecnością, ale przygotujmy się na nadejście prawdziwej słoty. Już od października bowiem ilość deszczowych dni będzie stale rosła.


Wykorzystaj deszczówkę – zainstaluj betonowy zbiornik


Gdybyś był w posiadaniu zbiornika na deszczówkę, mógłbyś te zjawiska pogodowe sprytnie wykorzystać. Woda pochodząca z opadów może być użytkowana zarówno w Twoim domu, jak i w gospodarstwie. Jej popularnym zastosowaniem jest podlewanie roślin, jednak w nadchodzących miesiącach nie będą one potrzebowały dodatkowego nawadniania. Możesz natomiast połączyć zbiornik na deszczówkę z instalacją sanitarną w swoim domu i wykorzystywać wodę deszczową np. do spłukiwania toalet. Nich deszczowe miesiące także przynoszą Ci jakąś korzyść!


Jesteś zainteresowany instalacją takiego zbiornika na swojej posesji? Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat naszych usług – zapraszamy!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.