Zbiorniki na deszczówkę w Ząbkach

Za oknem wciąż widać ostatnie przebłyski lata. Choć nadchodzące dni mają być jeszcze ciepłe i słoneczne, wszyscy chyba zdajemy sobie sprawę z tego, że to tylko sposób, w jaki lato postanowiło się z nami pożegnać. Już wkrótce do porządku dziennego będą należały chmury, deszcze i niskie temperatury. Czy jednak należy się tym martwić? Oczywiście, że nie – to przecież naturalna kolej rzeczy. Co więcej, następujące po sobie pory roku można nawet wykorzystywać – wystarczy tylko wiedzieć jak!


Nadchodząca właśnie jesień może być dla nas źródłem niemałych oszczędności. Wystarczy tylko, że zrobimy użytek z jej najbardziej charakterystycznej cechy – czyli z deszczu. Zamontowanie w domu czy w gospodarstwie zbiornika na deszczówkę oraz odpowiedniego systemu rur pozwoli nam wykorzystywać wodę deszczową na wiele sposobów. Jednym z nich może być np. spłukiwanie toalet. Innym – czyszczenie pomieszczeń gospodarskich. Jeszcze innym podłączenie jej jako źródła wody w garażach czy piwnicach. Im więcej zużytkujemy naturalnie pozyskanej wody deszczowej, tym więcej oszczędzimy na tym surowcu pobieranym przez instalację wodociągową.


Oszczędzaj w Ząbkach – zamów i zainstaluj zbiorniki na deszczówkę


Szukasz zbiorników na deszczówkę w okolicach Ząbek? Świetnie trafiłeś. Zgłoś się do nas i sprawdź, jakie produkty możemy Ci zaoferować. Wykorzystaj deszczowość jesieni, zrób z niej użytek i ciesz się tą nielubianą przez większość z nas porą roku na tyle, na ile to możliwe. Zapraszamy do kontaktu!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.