Zbiorniki na deszczówkę – kup je w Żyrardowie

Patrząc na mijające właśnie lato, nie sposób nie zauważyć, że niestety poskąpiło nam dobrej pogody. Przed nami co prawda jeszcze kilka tygodni względnie wysokich temperatur. Kto wie – może nawet czeka nas jeszcze kilka gorących dni. Dotychczas jednak przeważał deszcz i ponura pogoda, zwłaszcza w niektórych rejonach Polski. Nie zyskali na tym urlopowicze, którzy często musieli zmieniać swoje plany wakacyjne, dostosowując je do pogody. Jednak z pewnością znajdą się i takie osoby, które dostrzegą w tym zalety. Wśród nich znajdą się pewnie rolnicy, ogrodnicy i sadownicy, którzy wyjątkowo nie musieli się obawiać susz, które mogłyby zniszczyć ich tegoroczne zbiory.


Na opadach zyskują też w pewnym stopniu osoby, które postanowiły zainstalować w swoich domach lub gospodarstwach instalacje wykorzystujące wodę deszczową. Jej zapasy zgromadzone w zbiornikach z pewnością pozwoliły w tym roku na oszczędność na rachunkach za zużycie wody z sieci wodociągowej. Używanie deszczówki do spłukiwania toalet, czyszczenia pomieszczeń gospodarskich (np. stanowisk dla zwierząt) czy też urządzeń wykorzystywanych w ogrodzie to rozwiązanie coraz popularniejsze – nie tylko ze względu na płynącą z niego oszczędność, ale także z powodu rozszerzania świadomości ekologicznej w społeczeństwie.


Żyrardów – Ty także zainwestuj w zbiornik na deszczówkę 

 

Być może tego lata oszczędność wynikająca z posiadania zbiornika na deszczówkę Cię ominęła, ale nie znaczy to, że musi tak być w przyszłości. Zakup i zamontuj odpowiednią instalację we własnym domu lub na działce i sam sprawdź, ile przyniesie Ci korzyści. Mieszkańców Żyrardowa zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy – skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci wszystkie szczegóły.


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.