Kup zbiornik na deszczówkę w Otwocku

Instalacja deszczowa składa się z kilku elementów, jednakże jej najważniejszą częścią jest zbiornik, w którym gromadzona ma być deszczówka. To właśnie jego pojemność i wymiary najtrudniej jest dobrać. Przed zakupem trzeba dokonać kilku wyliczeń i określić, jaki typ pojemnika najlepiej się sprawdzi. Warto w tym celu zapoznać się z produktami dostępnymi na rynku, rodzajami materiałów, z których mogą być wykonane, a także producentami oferującymi swoje wyroby w okolicy.


Istnieją dwa podstawowe rodzaje zbiorników na deszczówkę: 

- zbiorniki podziemne, które instaluje się poza zabudowaniami, najczęściej w celu zaoszczędzenia miejsca; 

- zbiorniki naziemne – istnieje możliwość ich instalacji w domu; wykonane są zwykle z polietylenu. 


Aby dobrać trafny produkt, oszacujmy, jaka pojemność zbiornika będzie nam niezbędna (w tym celu należy sprawdzić, jaka jest średnia miesięczna wysokość opadów na danym terenie oraz wziąć pod uwagę powierzchnię dachu, z którego zbierana będzie woda deszczowa). Ponadto zdecydujmy, jaki surowiec nas interesuje i rozejrzyjmy się za lokalnym producentem, by maksymalnie ułatwić sobie zakup. 


Otwock – zbiorniki na deszczówkę na wyciągniecie ręki

Jeśli jesteś mieszkańcem Otwocka lub okolic, możesz skontaktować się z nami. Jako specjaliści w dziedzinie zbiorników betonowych będziemy w stanie pomóc Ci w wyborze najlepszego w Twoim przypadku produktu. Nasze wyroby są cenione na rynku i posiadają certyfikaty jakości potwierdzające staranność i profesjonalizm, z którymi podchodzimy do naszej pracy. Zadzwoń i poznaj dokładniej naszą ofertę – zapraszamy!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.