Zbiorniki na deszczówkę w Ciechanowie

Instalacja zbiornika na wodę deszczową to inwestycja, którą rozważają nie tylko właściciele gospodarstw rolnych, ale także właściciele domów jednorodzinnych i działek. Wodę deszczową można bowiem z powodzeniem wykorzystywać do wielu celów – między innymi do nawadniania terenów, podlewania roślin czy czyszczenia zabudowań gospodarskich z zewnątrz i w środku. Zamontowanie takiego pojemnika pozwala na oszczędność, gdyż zamiast płacić za wodę z instalacji, po prostu wykorzystuje się naturalny opad. 

 

Inwestycja ta nie jest natomiast tak kosztowna, jak myślą niektórzy. Jako że staje się to coraz bardziej popularne rozwiązanie, ceny zbiorników na deszczówkę spadają, a producenci dostosowują swoje oferty do potrzeb klientów. Jednorazowy zakup i instalacja pojemnika zwróci się zatem w niedługim czasie, a następnie pozwoli na oszczędność. 


Warto podkreślić też jakość oferowanych produktów – ich wytrzymałość i szczelność, które dodatkowo wpływają na opłacalność tej inwestycji w dłuższej perspektywie. 


Ciechanów – znajdź zbiornik na wodę deszczową w swojej okolicy


Jeśli poszukujesz opisywanych tu produktów w okolicach Ciechanowa, zachęcamy Cię do skorzystania z oferty Ekobet. Proponujemy nie tylko zakup zbiorników na deszczówkę o różnych pojemnościach, ale także gwarantujemy ich transport we wskazane miejsce. Nie musisz więc obawiać się dystansu, jaki dzieli Cię od siedziby naszej firmy w Radomiu. Zapraszamy do kontaktu – chętnie przedstawimy Ci naszą pełną ofertę.


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.