Zbiorniki na deszczówkę w Wołominie

Instalacja zbiornika na deszczówkę to świetny pomysł i coraz więcej osób decyduje się na taką inwestycję, widząc w niej szansę na osiągniecie pewnych korzyści. Instalacji można dokonać zarówno w swoim domu, jak i na działce lub w gospodarstwie rolnym. By oszczędność płynąca z tej inwestycji była jak największa, warto zgromadzoną deszczówkę wykorzystać w sposób maksymalnie wydajny i przemyślany. Jakie więc można dla niej znaleźć zastosowania?


  • Podlewanie roślin – w ogrodzie, na działce, na plantacji. Gromadzenie wody deszczowej w czasie opadów umożliwia jej wykorzystanie w bardziej suchych okresach i ochronę roślin przed zniszczeniem.

  • Spłukiwanie toalet – wiele osób decyduje się na podłączenie wody deszczowej do instalacji kanalizacyjnej w domu, np. do spłukiwania toalet. Wodę taką można też z powodzeniem wykorzystywać w garażu czy w piwnicy, gdzie nie jest niezbędny dostęp do krystalicznie czystej wody z wodociągów.

  • Czyszczenie narzędzi, pojazdów oraz pomieszczeń gospodarskich – np. w przypadku gospodarstw rolnych zajmujących się hodowlą zwierząt woda deszczowa może być podłączona w okolicach stanowisk zwierzęcych i wykorzystywana do ich czyszczenia.


Jak widać zastosowań jest mnóstwo, co dowodzi temu, że zbiorniki na deszczówkę są świetnym pomysłem.


Wołomin - kup zbiorniki na deszczówkę w swojej okolicy


Pochodzisz z Wołomina? W swojej okolicy masz dostęp do produktów najwyższej jakości. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować i zainwestuj w ekologiczne i opłacalne rozwiązania – zapraszamy!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.