Siedlce – zrób użytek z opadów dzięki zbiornikom na deszczówkę

Zróżnicowanie opadów w Polsce nie jest duże, choć można zauważyć pewne różnice pomiędzy różnymi regionami. Najwięcej opadów występuje na Pomorzu – w okolicach Słupska i Koszalina – oraz w górach, i jest to powyżej 1000 mm rocznie. W centrum Polski poziom ten zwykle wynosi około 500 mm rocznie. W województwie mazowieckim opady rozkładają się dość równomiernie – wynoszą zwykle od 450 do 600 mm rocznie. Choć w porównaniu do niektórych innych części Polski wydaje się to niewiele, to wciąż taką ilość spadającego deszczu i śniegu można z powodzeniem wykorzystać. W jaki sposób to zrobić?


Odpowiedzią jest zainstalowanie zbiorników na deszczówkę. Choć jednorazowy zakup takiego zbiornika i jego montaż może w pewien sposób obciążyć kieszeń, to warto pamiętać, że jest to inwestycja na lata, która szybko się zwróci, a po pewnym czasie zacznie przynosić zyski wynikające z oszczędności. Wodę deszczową można bowiem wykorzystywać do wielu celów – nie tylko do podlewania roślin, ale także do czyszczenia pojazdów, urządzeń czy budynków gospodarskich. Warto też podłączyć takie źródło wody do instalacji sanitarnej w domu i wykorzystywać ją np. do spłukiwania toalet. Osoby, które zastosowały to rozwiązanie, zauważyły znacznie zmniejszenie zużycia wody, a co za tym idzie – niemałą oszczędność na rachunkach. Dodatkowym atutem jest tu także proekologiczność takiego rozwiązania!


Siedlce – kup zbiorniki na deszczówkę w okolicy


Mieszkańcom Siedlec oferujemy nasze produkty dostępne w Radomiu. Chętnie dowieziemy je do miejsca, w którym mają być zainstalowane. Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę – zapraszamy!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.