Płock – kup betonowe zbiorniki na deszczówkę

Istnieje bardzo wiele zastosowań dla betonowych zbiorników. Materiał, z którego są wykonane, gwarantuje szczelność, wytrzymałość i ekologiczność, dlatego wiele osób decyduje się na wykorzystanie tych pojemników w swoich gospodarstwach, na działkach lub przy domach.


Zbiorniki te używane są jako szamba, przydomowe oczyszczalnie ścieków, pojemniki na gnojówkę i gnojowicę, a także na deszczówkę – i to właśnie o tym ostatnim przypadku chcemy dzisiaj napisać.


Wykorzystaj wodę z opadów i oszczędzaj


Instalacja zbiornika na deszczówkę pozwala na gromadzenie wody z opadów, którą można następnie wykorzystywać do podlewania roślin, czyszczenia urządzeń i budynków i wielu innych celów. W dłuższej perspektywie pozwala to na oszczędność na wodzie pobieranej z instalacji sanitarnej. Jest to też rozwiązanie praktyczne i wygodne. Woda spływająca z dachu dzięki rynnom nie trafia bezpośrednio do gruntu, lecz jest gromadzona i przechowywana do czasu jej użycia.


Betonowe = najlepsze


Dlaczego betonowe zbiorniki świetnie sprawdzają się w tej roli? Przede wszystkim dlatego, że są ekologiczne – przyjazne środowisku. Są też szczelne, dzięki czemu zapobiegają stratom zgromadzonej wody. Materiał, z którego są wykonane, gwarantuje możliwość długoletniego użytkowania bez obaw o zniszczenie.


Płock - kup zbiorniki na deszczówkę w swojej okolicy


Jeśli w okolicach Radomia – np. w Płocku – poszukujesz pojemników tego typu, skontaktuj się z nami. Wyprodukujemy produkt, który zaspokoi Twoje potrzeby. W razie czego zajmiemy się także jego transportem we wskazane miejsce oraz montażem na posesji. Zapraszamy do współpracy!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.