Brwinów – zamów i zamontuj zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę

Składowanie i magazynowanie odchodów zwierząt gospodarskich to duże wyzwanie dla wszystkich osób prowadzących gospodarstwa rolne. Substancje te muszą być bowiem przechowywane tak, by w żaden sposób nie zagrażały:

  • pracującym w gospodarstwie ludziom;

  • zwierzętom gospodarskim;

  • środowisku naturalnemu.

Bezpieczeństwo to podstawa, choć liczy się także jakość wykonania, przekładająca się na wytrzymałość i użyteczność wykorzystywanych produktów.


Instalacje wykonywane na potrzeby składowania tych substancji muszą uniemożliwiać ich przedostawanie się na zewnątrz i stykanie się z otoczeniem. W przypadku substancji płynnych, takich jak gnojówka albo gnojowica, muszą to być zbiorniki szczelne i zamykane od góry. Pokrywa ma uniemożliwić dostęp powietrza, dzięki czemu płyny te nie będą traciły swoich cennych właściwości, które wykorzystywać można w celu nawożenia gleb. Jeśli zaś chodzi i substancje o konsystencji stałej, czyli np. o obornik, powinien być on przechowywany na specjalnie przystosowanych do tego celu płytach, uniemożliwiających niekontrolowane przenikanie związków organicznych do gleby.


Zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę – dla mieszkańców Brwinowa i okolic


Odpowiednie atesty i certyfikaty jakości zagwarantują Ci, że zamówione przez Ciebie produkty będą bezpieczne i spełnią Twoje oczekiwania, a także zagwarantują maksymalne bezpieczeństwo otoczeniu. Jeśli chcesz mieć gwarancję niezawodności i wysokiej jakości, skontaktuj się z nami. Wyprodukujemy zbiorniki na miarę Twoich potrzeb, przetransportujemy je we wskazane przez Ciebie miejsce i zajmiemy się ich profesjonalnym montażem. Zainteresowany? Zadzwoń do nas już teraz!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.