Zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę – w Łomiankach i nie tylko

Gnojówka i gnojowica wykorzystywane są nie tylko w gospodarstwach rolnych, ale także w ogrodach i na działkach do podlewania roślin. Ogrodnicy podkreślają jednak, że substancje tego typu muszą być bardzo rozcieńczone, gdyż w innym przypadku mogą wyrządzić roślinom więcej krzywdy niż pożytku.


Jeśli chodzi o gospodarstwa rolne, nawozów organicznych używa się głównie na nieobsianych terenach lub na łąkach. Nie używa się raczej tych substancji do podlewania. Innym chętnie wykorzystywanym w gospodarstwach nawozem jest obornik. Niezależnie od tego, na którą z tych substancji się decydujemy, niezaprzeczalnym faktem jest, że trzeba wcześniej zadbać o ich odpowiednie przechowywanie w warunkach, które nie pozbawią ich właściwości wzmacniających glebę.


Zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę – najważniejsze cechy


Jakie są najważniejsze cechy charakterystyczne pojemników do przechowywania nawozów płynnych?

  1. Szczelność – która gwarantuje zarówno brak strat w nawozie, jak i bezpieczeństwo wszystkim osobom, zwierzętom i roślinom w obrębie zbiornika.

  2. Szczelne zamknięcie – brak dostępu powietrza sprawia, że gnojówka i gnojowica zachowują swoje właściwości, a utraty cennego azotu są minimalne.

  3. Wytrzymałość – by zbiorniki mogły służyć nam przez wiele lat.


Łomianki – znajdź produkty dla swojego gospodarstwa


Zachęcamy wszystkich mieszkańców Łomianek oraz okolic do zapoznania się z ofertą produktową firmy Ekobet. Zbiorniki betonowe do różnych celów, z niezbędnymi atestami i certyfikatami jakości, są na wyciągnięcie Twojej ręki. Zapraszamy!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.