Zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę - Konstancin-Jeziorna

Szczelne zbiorniki mogą odmienić oblicze Twojego gospodarstwa. Zbiorniki betonowe są wykorzystywane w różnych celach, warto więc, być dobierał je z rozwagą i wziął pod uwagę wszystkie cechy, które powinny spełniać. Polecamy wybór naszych produktów. Dlaczego warto u nas dokonać zakupu? Oto kilka powodów:


 • Szeroki wybór produktów
  Oferujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, a także na nawozy naturalne takie jak gnojówka i gnojowica. Możesz więc u nas dokonać kilku zakupów jednocześnie. Nasze wyroby są różnorodne i dostosowane do Twoich potrzeb (mamy w ofercie zarówno pojemniki jednokomorowe, jak i dwu- czy trzykomorowe w wielu wariantach).

 • Wytrzymałość i trwałość produktów
  Wykonane są one z najwyższej jakości surowców, dzięki czemu mogą służyć użytkownikom przez wiele lat, zachowując swoje właściwości.

 • Niezbędne atesty i certyfikaty
  Jakość naszych wyrobów jest potwierdzona atestami i certyfikatami, dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że spełniają one wszystkie niezbędne standardy i są legalnie dopuszczone do użytku.

 • Transport na miejsce oraz montaż
  Wszystkie nasze produkty mogą zostać przetransportowane we wskazane miejsce. Oferujemy też usługę ich montażu na przygotowanym wcześniej terenie. To znacznie ułatwia i przyspiesza realizację zamówienia złożonego w naszej firmie.


Konstancin-Jeziorna- zbiorniki na szambo, na gnojówkę i gnojowicę i inne


Nie szukaj daleko. Jeśli jesteś mieszkańcem Konstancina-Jeziorny lub okolic, złóż zamówienie u lokalnego producenta i przekonaj się, że te produkty warte są Twojej uwagi. Zapraszamy do kontaktu!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.