Sierpc – oferta zbiorników na gnojówkę i gnojowicę dla gospodarstw

Jeśli poszukujesz zbiorników na nawozy płynne dla Twojego gospodarstwa, które znajduje się w okolicach Sierpca, skorzystaj z naszej oferty!


Zbiorniki na nawozy płynne takie jak gnojówka czy gnojowica muszą spełniać pewne standardy, by móc swoje funkcje spełniać właściwie. Przede wszystkim muszą być to zbiorniki szczelne. Nie mogą przepuszczać tych substancji na zewnątrz, gdyż mogłoby to grozić skażeniem środowiska – w tym także okolicznych zbiorników wodnych. Pojemniki te muszą być także zamknięte, by ograniczyć dostęp powietrza do ich wnętrza. Dzięki temu nawozy nie utracą swoich cennych właściwości i będą mogły być z powodzeniem używane w gospodarstwie rolnym.


Sierpc – jak można tu kupić betonowe zbiorniki?


Na terenie Sierpca, powiatu sierpeckiego, a także całego województwa mazowieckiego oferowane są wysokiej jakości zbiorniki firmy Ekobet. Czym się charakteryzują i dlaczego warto się na nie zdecydować?

  • Są wytrzymałe i ekologiczne – służą przez długie lata, nie stwarzając zagrożenia dla środowiska ani dla ludzi czy zwierząt w gospodarstwie.

  • Mają atrakcyjną cenę – niewygórowaną i zupełnie adekwatną do ich jakości.

  • Mogą być dowiezione na wskazane przez klienta miejsce.

  • Oferta może być dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta – rozmiary i pojemność zbiorników wystarczy wskazać, składając zamówienie i konsultując zakup.

  • Cieszą się dobrą opinią dotychczasowych klientów, którzy polecają tę markę i sami chętnie korzystają z produktów naszej firmy ponownie.


Zapraszamy do kontaktu telefonicznego wszystkich zainteresowanych współpracą z Ekobet!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.