Zarządzaj gnojówką i gnojowicą w Sokołowie Podlaskim – wybierz dobre zbiorniki!

Aby hodowla zwierząt w gospodarstwie rolnym była maksymalnie opłacalna, należy właściwie zaplanować wszystkie związane z nią procesy oraz zaopatrzyć gospodarstwo w niezbędne sprzęty, które ułatwią wszelkie działania i wykluczą problemy techniczne. Właściwie należy wyposażyć zarówno pomieszczenia hodowlane, jak i pozostałe części gospodarstwa kluczowe dla jego funkcjonowania.


Gospodarowanie gnojówką i gnojowicą


Jednym z ważnych urządzeń są specjalistyczne pompy oraz mieszadła umożliwiające właściwe gospodarowanie gnojowicą i gnojówką w każdym gospodarstwie. Dzięki nim możliwe jest ekologiczne składowanie tych nawozów, a także ich homogenizacja, przygotowująca je do wykorzystania na terenie gospodarstwa.


Innym ważnym – i z pewnością niezbędnym – elementem wyposażenia są odpowiednie zbiorniki na nawozy sztuczne. Muszą one spełniać pewne standardy, dzięki którym gwarantują odpowiednią ochronę nawozów. Muszą być to pojemniki szczelne, zamykane i odpowiednio umiejscowione (zarówno w stosunku do budynków gospodarczych, jak i zbiorników i cieków wodnych w okolicy). Dzięki temu będą gwarantowały bezpieczeństwo ludziom i zwierzętom, a także sprawią, że gnojówka i gnojowica nie utracą swoich cennych właściwości i będzie można ich z powodzeniem użyć.


Sokołów Podlaski – zbiorniki dla Twojego gospodarstwa


Szukasz szczelnych zbiorników betonowych w okolicach Radomia – np. w Sokołowie Podlaskim lub innych pobliskich miastach? Zgłoś się do nas – samów nasze produkty, a my zajmiemy się ich transportem. Serdecznie zapraszamy do współpracy!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.