Kup w Gostyninie zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę

Nawozy sztuczne i naturalne – które najlepiej stosować? To pytanie zadaje sobie wielu ogrodników, rolników czy właścicieli gospodarstw. By na nie odpowiedzieć, należy znać właściwości i jednych, i drugich. Dzięki temu można wybrać, w jakich ilościach należy je stosować i jak je ze sobą łączyć. Tak, łączyć – bo właśnie łączenie tych dwóch rodzajów nawozów jest najbardziej popularną metodą nawożenia gleb.


Sztuczne nawozy wapniowe, fosforowe, potasowe czy azotowe mogą być uzupełniane nawozami naturalnymi. Jest to rozwiązanie opłacalne ze względu na fakt, że te drugie – zwane także nawozami organicznymi – powstają naturalnie w gospodarstwie rolnym. Warto więc gromadzić je i wykorzystywać zamiast traktować jako odpady. Zanim jednak dojdzie do ich zastosowania, należy sprawdzić ich skład – tylko w ten sposób dowiemy się, jakie ich ilości będą optymalne na danym terenie. Ważne jest też to, by pamiętać o zasadach przechowywania tych nawozów. Należy je gromadzić w szczelnych i zakrytych zbiornikach, które będą w stanie pomieścić półroczną ilość tych powstających w gospodarstwie substancji. Ich stosowanie może odbywać się w określonych miesiącach w roku, w określonych warunkach atmosferycznych i jedynie na określonych terenach. Do najczęściej wykorzystywanych nawozów naturalnych należy obornik – nawóz stały – oraz gnojówka i gnojowica – nawozy płynne.


Gostynin - zbiorniki betonowe na wyciągnięcie ręki


Jeśli chcesz zadbać o jakość swoich nawozów, gwarantując odpowiednie warunki ich przechowywania, zaopatrz się w wysokiej jakości betonowe zbiorniki. W okolicach Gostynina możesz je znaleźć w Radomiu – są one oferowane przez Ekobet. Oferujemy transport zbiornika na wybrane miejsce, więc możesz złożyć zamówienie niezależnie od swojej lokalizacji. Zapraszamy do współpracy!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.