Sulejówek – oferta zbiorników na gnojówkę i gnojowicę

Zbiorniki betonowe wykorzystywane są do bardzo wielu zastosowań. Niektóre ich rodzaje to:

  • szamba,

  • zbiorniki na deszczówkę,

  • pojemniki na ścieki,

  • zbiorniki na nawozy płynne.

Są one nie tylko ekologiczne, ale przy tym szczelne i przystosowane do przechowywania wszystkich tych substancji. Produkty wykonane przez Ekobet posiadają atesty potwierdzające ich jakość i dające klientom gwarancję, że nie będą zawiedzeni ich zakupem. Jest to niezwykle ważne, bo pozwala zaufać marce i likwiduje obawy przed dokonaniem tej - niemałej przecież – inwestycji.


Jednym z rodzajów betonowych zbiorników, które oferowane są w okolicach Sulejówka, są zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę. Są to zbiorniki zamykane i nieprzepuszczalne – a to podstawowe wymogi stawiane tego typu produktom. Sposób przechowywania gnojówki i gnojowicy jest bowiem określony przez przepisy doskonale znane wszystkim właścicielom gospodarstw, którzy gromadzą te nawozy i wykorzystują je do wzmacniania gleb. By działać zgodnie z przepisami, a także w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, muszą oni zaopatrzyć się w produkty, które gwarantują im najwyższą jakość.


Zbiorniki betonowe – Sulejówek i nie tylko


Zbiorniki, o których mowa, maja też taką zaletę, że zamówić je można na terenie całej Polski. Choć firma Ekobet ma swoją siedzibę w Radomiu i obsługuje głównie klientów z województwa mazowieckiego, to transport zakupionych produktów oferuje na terenie całego kraju. Dlatego zachęcamy do kontaktu wszystkich, bez względu na lokalizację. Więcej informacji znaleźć można w zakładce KONTAKT – serdecznie zapraszamy.


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.