Piastów – szukasz zbiorników na gnojówkę i gnojowicę?

Największą zaletą nawozów naturalnych jest nie tylko fakt, że dzięki nim gleba jest wzmocniona, ale także to, że staje się ona bardziej przyjazna dla mikroorganizmów oraz stworzeń żyjących w glebie i wpływających pozytywnie na rozwój roślin. Skupmy się dzisiaj na tym, w jaki sposób stosowanie nawozów naturalnych wzbogaca łąki i pastwiska.


Łąki i pastwiska a nawozy naturalne


Gdy mowa o łąkach i pastwiskach, warto zaznaczyć, że zastosowanie na nich nawozów naturalnych zwiększa zawartość substancji organicznych w glebie, dzięki czemu znacznie poprawia się jej struktura. Na glebie wysokiej jakości rośliny rosną szybciej i bardziej się krzewią. Najczęściej polecanym na łąki nawozem jest obornik, który zwiększa udział wartościowych traw, poprawia zadarnienie gleby oraz zmniejsza tempo jej zakwaszania.


Świetnie sprawdzają się tu także płynne nawozy naturalne takie jak gnojówka i gnojowica. Gnojówka, która jest wcześniej odpowiednio przechowywana i nie traci swych cennych właściwości, zawiera duże ilości potasu (prawie dwukrotnie większe niż gnojowica). Stosowanie jej przynosi niemal równie pozytywne efekty, co dobrej jakości obornik.


Zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę Piastów


W związku z tym, że na jakość nawozów naturalnych wpływa sposób ich przechowywania, warto zapoznać się z ofertą zbiorników na gnojówkę i gnojowicę dostępnych w województwie mazowieckim. Mieszkańców Piastowa i okolic zachęcamy do skorzystania z produktów radomskiego producenta Ekobet, który od lat zaopatruje gospodarstwa w całej Polsce w wysokiej jakości zbiorniki betonowe do różnych celów. Zachęcamy do kontaktu!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.