Zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę w Wyszkowie

Jaki wpływ na wartość gnojówki i gnojowicy ma sposób ich gromadzenia i przechowywania? Ogromny! Cenne dla gleb składniki występują naturalnie w tych nawozach, jednak żeby ich nie utracić, należy zadbać o właściwe warunki ich przechowywania, a później także o właściwy sposób ich rozprowadzenia na nawożonym terenie. Dzięki temu nawozy naturalne staną się świetną alternatywą dla innych sposobów wzbogacania gleb w gospodarstwie.

Cechy gnojowicy


Azot zawarty w gnojowicy zaledwie w 60% jest łatwo przyswajalny dla roślin, natomiast w przypadku fosforu i potasu ilości przyswajalne są takie same jak w nawozach mineralnych. Niewłaściwe przechowywanie gnojowicy może być skutkiem strat cennego azotu, dlatego też należy zadbać o zakup specjalnie do tego celu przeznaczonych zbiorników. Dzięki temu jakość, jak i efektywność zastosowanego nawozu będzie możliwie najwyższa.

Cechy gnojówki


Ten nawóz charakteryzuje się tym, że zawarte w nim azot oraz potas są wysoko przyswajalne przez rośliny. Znajdują się w nim natomiast niewielkie ilości fosforu, które wobec tego należy uzupełniać podczas nawożenia gleb tą substancją. Tutaj także niebagatelne znaczenie ma sposób przechowywania. Jeśli odbywa się ono prawidłowo (a zatem w zamkniętym, szczelnym wysokiej jakości pojemniku), cenne właściwości nawozu zostają zachowane.

Wyszków – jak kupić tu zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę?


Wystarczy skontaktować się z firmą Ekobet, która zajmuje się produkcją zbiorników przeznaczonych do tych celów. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które świetnie sprawdzą się w każdym gospodarstwie rolnym. Dzięki nim jakość nawozów pozostanie najwyższa i będziesz mógł z powodzeniem wykorzystać je w swoim gospodarstwie. Serdecznie zapraszamy!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.