Zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę – szukaj nas w Markach!

Ani same Marki, ani cały powiat wołomiński nie są terenem typowo rolniczym, zwłaszcza jeśli przyrównamy ten teren do innych rejonów Polski, specjalizujących się właśnie w tych gałęziach gospodarki. Nie można jednak zaprzeczyć, że także i tutaj funkcjonują gospodarstwa rolnicze – zarówno w zakresie hodowli zwierząt, jak i uprawy roślin. Zatem temat nawozów naturalnych w ogóle, a zbiorników na gnojówkę i gnojowicę w szczególe, będzie w równym stopniu dotyczył mieszkańców tych terenów.


Gnojówka i gnojowica to nawozy powszechnie wykorzystywane do wzbogacania właściwości gleb pod uprawy. Gospodarstwa, w których powstają te nawozy, wykorzystują je na własne potrzeby lub też sprzedają je innym podmiotom, które samodzielnie nie zajmują się hodowlą zwierząt oraz składowaniem pochodzących z tej hodowli nawozów.


Marki i nie tylko – zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę


Niezależnie od tego, czy gospodarstwo produkuje gnojówkę i gnojowicę, czy zakupuje je na własne potrzeby, musi mieć możliwość właściwego przechowywania tych substancji. By zagwarantować pełne bezpieczeństwo, zadbać o jakość przechowywanych nawozów i pozytywnie wpłynąć na wydajne funkcjonowanie gospodarstwa, właściciel powinien zaopatrzyć się w dobrej jakości pojemniki do przechowywania gnojówki i gnojowicy. Takich zakupów najlepiej jest oczywiście dokonać w okolicy, ograniczając do minimum możliwość powstania jakichkolwiek utrudnień związanych z tym zakupem (np. z transportem czy terminem dostarczenia zamówionych zbiorników). Zachęcamy zatem osoby prowadzące gospodarstwa w województwie mazowieckim do skorzystania z oferty radomskiego producenta pojemników betonowych Ekobet. (W przypadku zainteresowania naszymi produktami w innych częściach kraju, zapewniamy, że oferujemy nasze usługi na terenie całej Polski, stawiając na ich terminowość i najwyższą jakość.) Zapraszamy do kontaktu!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.