Znajdź w Wołominie zbiorniki na gnojowicę i gnojówkę

Zalety nawożenia organicznego można wymieniać w nieskończoność. Skupmy się jednak na tych najważniejszych – tych, które przekonały już miliony ludzi do zastosowania tej metody w ich gospodarstwach i które z pewnością przekonają następne rzesze.


Nawozy organiczne:

  • dostarczają roślinom niezbędnych do ich właściwego i szybkiego rozwoju składników pokarmowych,

  • wzbogacają glebę w próchnicę, która znacznie podnosi jej jakość i poszerza możliwości jej wykorzystywania,

  • są sposobem stosunkowo tanim, zwłaszcza w przypadku gospodarstw, które wykorzystują nawozy naturalne powstające na ich terenie,

  • są ekologiczną metodą nawożenia, która nie ingeruje niepotrzebnie w środowisko chemicznymi specyfikami.


Jakie są najczęściej stosowane nawozy naturalne?

Zaliczyć do nich możemy między innymi:

  • kompost,

  • nawozy zielone,

  • obornik,

  • gnojówkę i gnojowicę.

Każdy z tych nawozów ma swoje własne właściwości, ale działanie ich wszystkich jest niezwykle cenne. Każdy z nich wymaga także innych sposobów gromadzenia i przechowywania, a w późniejszym okresie także i rozprowadzania na określonym terenie, dlatego decydując się na ich używanie, warto rozważyć także i tę kwestię.


Zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę – Wołomin

Ostatni wymieniony tutaj typ nawozów organicznych, a zatem gnojówka i gnojowica, to substancja, w której przechowywaniu może pomóc firma Ekobet i produkowane przez nią zbiorniki. Jeśli w Twoim gospodarstwie nawozisz ziemię tego typu substancjami, musisz posiadać pojemniki, które umożliwią Ci właściwe postępowanie z tymi nawozami. Zaopatrz się w niezawodne zbiorniki wysokiej jakości, które produkujemy. Oferujemy także inne pojemniki betonowe, takie jak np. szamba czy zbiorniki na deszczówkę. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.