Czy w Mińsku Mazowieckim kupisz zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę?

Odpowiedź na pytanie zadane w tytule brzmi oczywiście TAK, a o tym, dlaczego warto kupić takie zbiorniki w okolicy i jak wybrać najbardziej trafne produkty, napiszemy już za chwilę.


Przechowuj nawozy bezpiecznie

Dlaczego tak ważny jest zakup odpowiednich zbiorników na nawozy naturalne powstające w gospodarstwie? Oczywiście pierwszą kwestią, o której warto tu wspomnieć, jest bezpieczeństwo. Nie bez powodu przepisy prawne określają sposoby przechowywania takich substancji jak gnojówka, gnojowica czy obornik. Zachowanie bezpieczeństwa osób pracujących w gospodarstwie to priorytet każdej osoby zajmującej się hodowlą. W kontekście bezpieczeństwa warto też wspomnieć o środowisku i o tym, że winni mu jesteśmy właściwą ochronę przed niekontrolowanym przedostawaniem się do niego różnych substancji.


Nie trać, ale zyskuj

Właściwe przechowywanie nawozów wpływa także na ich jakość, gdy chcemy ich użyć do wzbogacenia gleby na terenie gospodarstwa. Zapobiega bowiem utracie cennych związków organicznych. (O tych, oraz innych korzyściach korzystania z dobrej jakości pojemników w przypadku nawozów naturalnych, pisaliśmy już wcześniej tutaj – zapraszamy do lektury!) Łatwo wywnioskować, że inwestycja w odpowiednie pojemniki ma zatem wymierną korzyść dla każdej osoby prowadzącej gospodarstwo.


Mińsk Mazowiecki – gdzie znaleźć zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę?

Mieszkańcy całego województwa mazowieckiego, a więc także i Mińska Mazowieckiego oraz okolic, mają łatwy dostęp do wysokiej jakości produktów od radomskiego producenta Ekobet. Naszą ofertę (na którą składają się także szamba betonowe i inne wysokiej jakości pojemniki ekologiczne) kierujemy zarówno do klientów hurtowych, jak i indywidualnych. Zadbaj o bezpieczeństwo, ekologię, wydajność i sprawność funkcjonowania Twojego gospodarstwa i podejmij trafną decyzję inwestycyjną. Zapraszamy do kontaktu!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.