Szamba szczelne betonowe Łomianki

Prawidłowy odpływ kanalizacji to kluczowy element w dobrze funkcjonującym domu. Szambo, czy oczyszczalnia? To podstawowe pytanie każdego, kto zamierza w najbliższym czasie zagospodarować swoją działkę.

Zdecydowanie się na utworzenie szamba, czy to w Łomiankach, czy też innym mieście jest relatywnie tanim oraz wygodnym rozwiązaniem. Szambo betonowe wybudowane chociażby w Łomiankach można wybudować praktycznie na każdego rodzaju gruncie. Zbiorniki wykonane z betonu są przede wszystkim szczelne, co jest ich niebywałym atutem.

Wielkość naszego pojemnika na szambo jest ściśle uzależniona od ilości członków rodziny korzystających z kanalizacji w jednym domu.

Formalności niezbędne do jego wybudowania należy załatwiać równocześnie z ubieganiem się o pozwolenie na budowę domu. Zgodnie z przepisami szambo powinno być oddalone od domu o minimum 5 metrów. 15 metrów powinno dzielić dom oraz studnię. Niestety szambo to prawdziwa bomba fermentująca. Dlatego też należy pamiętać o dodatkowych środkach dezynfekujących. Ścieki powinny być wywożone średnio co dwa tygodnie.

Jeśli nie wiesz, który zbiornik betonowy okaże się najlepszy dla Twojego domu, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Ekobet. Każdy z pojemników posiada odlew jednolity, wykonane są z najwyższej jakości materiału. Posiadamy zbiorniki jednolite jednokomorowe, zbiorniki z przegrodą lub bez, zbiorniki jednolite trzykomorowe, zbiorniki jednokomorowe dwuczęściowe.Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.