Zbiorniki retencyjne i na szambo Garwolin

Miejscowość Garwolin położona w województwie mazowieckim zdecydowanie wyróżnia się na tle innych miast. Prócz zabytków oraz ośrodków kulturowych tudzież można dostrzec walory przyrodnicze. Sztuczne jeziora zwane zbiornikami retencyjnymi są obecne także i na tym terenie. Utworzone są poprzez zatamowanie wód rzecznych za pomocą zapory wodnej. Mogą powstawać na terenach górskich oraz nizinnych. Nim jednak zostanie rozpoczęta budowa, musimy uzyskać zgodę od lokalnych ekologów, ponieważ zbiornik retencyjny na przykład w Garwolinie zmienia wygląd środowiska.

Biorąc pod uwagę wszelkie zalety, które cechują zbiorniki retencyjne warto je tworzyć. Bardzo często służą do gromadzenia wody, które w późniejszym czasie jest wykorzystywana na potrzeby ludności bądź przemysłu. Ponadto sztuczne jeziora doskonale ochraniają przed powodziami. Tworzone są z myślą o rozwoju żeglugi, rekreacji oraz sportu. Innym typem zbiorników są tak zwane przeciwpożarowe,, które zwykle są stosunkowo niewielkie. Zbiorniki wyrównawcze jak sama nazwa wskazuje funkcjonują jako zbiorniki pomocnicze.

Innym rodzajem zbiorników są zbiorniki na szambo, które także możesz ujrzeć w Garwolinie. Jeśli potrzebujesz takiego zbiornika zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Każdy produkt jest tworzony z najwyższej jakości materiału. Skontaktuj się z nami, a my zamontujemy go w wyznaczonym przez Ciebie miejscu.


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.