Szamba betonowe szczelne Garwolin

Asortyment firm stale się powiększa, każda branża zyskuje z biegiem czasu na rozwoju technologii tak też się dzieje również w przypadku przemysłu budowlanego. Firma Ekobet ułatwia klientom podjęcie decyzji o zakupie odpowiedniego zbiornika na szambo. Niezależnie, czy mieszkasz w Garwolinie, czy też innym mieście w województwie mazowieckim. Zdecydowanie się na wybudowanie przydomowego szamba betonowego daje wiele korzyści. Przede wszystkim szamba betonowe na przykład w Garwolinie mogą być zainstalowane właściwie na każdego rodzaju gruncie. Ponadto szamba betonowe są przede wszystkim szczelne, co jest kluczową korzyścią zarówno dla ich właścicieli jak i dla środowiska. Ponadto szamba betonowe są znacznie solidniejsze niż plastikowe wobec tego nie straszne im wszelkie czynniki zewnętrzne. Tego typu pojemnik będzie także lepszym rozwiązaniem w sytuacji, gdy posiadamy wyższy poziom wód gruntowych.

Zbiorniki betonowe montujemy za pomocą urządzeń hydraulicznych. Kolejnym atutem wybudowania szamba szczelnego jest także jego niski koszt. Ty decydujesz jaki zbiornik potrzebujesz. Jego rozmiar powinien być ściśle uzależniony od liczby członków rodziny. My oferujemy: zbiornik jednolity z przegrodą lub bez, zbiornik jednokomorowy, zbiornik jednolity trzykomorowy, zbiornik jednolity trzykomorowy. Zapewnimy, iż wszystkie naszy produkty wykonane są z najwyższej jakości betonu, który jest niebywale odporny na wpływ wody podawanej pod ciśnieniem.
Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.