Zbiorniki retencyjne i na szamba Przasnysz

Zbiorniki retencyjne to element systemu kanalizacyjnego, który doceniany jest zwłaszcza na terenach mocno zurbanizowanych. Umożliwia bowiem sprawne i skuteczne gospodarowanie wodą. Jeśli rozważasz zakup zbiorników retencyjnych i na szamba. Przasnysz jest miastem, w którym możesz tego dokonać. Więcej szczegółów poniżej.


Rodzaje zbiorników retencyjnych

Zanim dokonasz zakupu zbiorników retencyjnych, dobrze byłoby zapoznać się z ich rodzajami – dzięki temu wybierzesz ten, który spełni Twoje oczekiwania. A zatem wyróżniamy:

  • zbiorniki retencyjne (wody opadowe są w nich gromadzone bez ich rozsączania do gruntu),
  • zbiorniki retencyjno-infiltracyjne (wody opadowe są gromadzone i równolegle rozsączane do gruntu),
  • zbiorniki infiltracyjno-odparowujące (ody opadowe  są  przetrzymywane i jednocześnie  rosączane do gruntu),
  • zbiorniki retencyjno-filtracyjne (wody opadowe są gromadzone w zbiorniku, odplyw wód odbywa się dzięki warstwie filtracyjnej),
  • zbiorniki odparowujące.(wody opadowe są gromadzone w zbiorniku o szczelnym dnie i ścianach) 


W naszej ofercie znaleźć możesz również zbiorniki na szamba, które wspomogą proces odprowadzania ścieków z Twojego domu.


Gdzie kupić zbiorniki retencyjne i na szamba?

Warte uwagi są tylko te zbiorniki retencyjne i na szamba, które posiadają określone atesty potwierdzające ich wytrzymałość i bezpieczeństwo użytkowania. Takie zbiorniki zakupić możesz mieszkając również w Przasnyszu, gdyż firma Ekobet prowadzi sprzedaż na terenie całego kraju gwarantując przy tym montaż i załadunek zupełnie za darmo.


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.