Szamba szczelne betonowe Konstancin Jeziorna

Nim rozpoczniesz budowę domu, musisz uprzednio rozplanować kilka bardzo ważnych aspektów. Prócz podstawowych elementów oraz wyposażenia, istotne jest także, aby zadbać o odpowiednią instalację elektryczną oraz kanalizacyjną. Niezależnie, czy mieszkasz w Konstancinie Jeziorna, czy też innym mieście wybór szamba betonowego będzie zawsze dobrym rozwiązaniem.

Dzięki firmie Ekobet zapomnisz o trudnościach związanych z zamontowaniem zbiornika szczelnego mieszkając na przykład w Konstancinie Jeziorna. Dlaczego wybranie tej metody na odprowadzanie ścieków jest tak korzystne? Utworzenie szamba, czy to w Konstancinie Jeziorna, czy innym mieście jest relatywnie tanie, a ponadto taki zbiornik możesz wybudować na praktycznie każdym gruncie.

W naszej ofercie odnajdziesz wszystko to czego potrzebujesz. Nasze zbiorniki wykonane są z najwyższej jakości betonu dzięki czemu umacniamy ich odporność na wpływ wody podawanej pod ciśnieniem. Ponadto w znacznym stopniu zbiorniki betonowe są odporne na mróz. U nas odnajdziesz zbiorniki jednokomorowe, zbiorniki jednolite z przegrodą lub bez, zbiornik jednolity trzykomorowy, dwukomorowy dwuczęściowy i wiele innych.

Jeśli nadal nie wiesz, który zbiornik wybrać skontaktuj się z nami. Posiadamy transport z HDSem, realizujemy zamówienia z terenu całego kraju. Oferujemy montaż oraz załadunek gratis. Produkowane przez nas zbiorniki posiadają odpowiednie atesty.


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.