Szambo betonowe szczelne Pułtusk

Z czego słynie Pułtusk leżący w województwie mazowieckim? Przede wszystkim z licznych zakładów produkcyjnych. To właśnie tutaj znajdują się między innymi : Hatek, Atex, czy też Polmlek. Warto odwiedzić Pułtusk także ze względu na zabytki turystyczne. Niezależnie, czy mieszkasz w Pułtusku, czy też innym mieście uprzednio przed wybudowaniem domu dobrze jest zaplanować w jaki sposób będziemy odprowadzać ścieki z naszego domu. Najczęściej mieszkańce Pułtuska wybierają szambo.

Jest to relatywnie tanie rozwiązanie, dlatego też cieszy się dużą popularnością. Szambo betonowe wybudowane w Pułtusku jest przede wszystkim szczelnym zbiornikiem, dlatego możemy je wybudować właściwie na każdym gruncie. Istotne przy budowaniu tego typu zbiorników jest zachowanie odległości od chodnika, domów, czy też granicy działki. Pamiętajmy, iż szambo to prawdziwa bomba fermentująca. Należy wobec tego zainwestować w środki do dezynfekcji. Bezodpływowe zbiorniki najczęściej wstawia się jako gotowe do wykopu. Lokalizację szamba należy wcześniej zaznaczyć na planie działki, stanowiący załącznik do pozwolenia na budowę. Zgłoszenie należy złożyć 30 dni przed planowanym rozpoczęciem budowy. Jeśli potrzebujesz szczelnych zbiorników na szambo zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Ekobet.  


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.