Szamba betonowe szczelne Józefów

Józefów położony w województwie mazowieckim charakteryzuje się niebanalną lokalizacją. Znajduje się bowiem przy Ujściu Świdra do Wisły. Warto odwiedzić ową miejscowość także ze względu na walory przyrodnicze. Tudzież znajduje się Rezerwat Świder, rezerwat Wyspy Zawadowskie, Rezerwat Wyspy Świderskie, Pomnik przyrody, czy też Jeziorka Łacha. Jeśli jesteś mieszkańcem tego wspaniałego miejsca, a w najbliższym czasie planujesz budowę domu warto uprzednio zastanowić się w jaki sposób będziemy odprowadzać ścieki. Szambo, czy oczyszczalnia?


Wybór szczelnego szamba na przykład w Józefowie jest zawsze idealnym rozwiązaniem, ponieważ można je usytuować praktycznie na każdym gruncie. Wybudowanie szamba betonowego chociażby w miejscowości Józefów jest relatywnie tanie. Jeśli nie wiesz jaki zbiornik wybrać, warto zapoznać się z ofertą firmy Ekobet. Dostępne są zbiorniki jednokomorowe, zbiorniki jednolite z przegrodą lub też bez, zbiorniki jednolite trzykomorowe, dwukomorowe dwuczęściowe. Wszystko zależy od tego jak dużego zbiornika potrzebujesz. Rozmiar zbiornika dobiera się zgodnie z ilością ścieków produkowanych przez członków rodziny. Rodziny z dziećmi produkują znacznie więcej ścieków niż pary bez dzieci. Decydując się na budowę szamba na przykład w Józefowie warto zakupić dodatkowe środki dezynfekujące, ponieważ pojemnik na ścieki jest prawdziwą bombą fermentującą. Lokalizacja szamba powinna być uprzednio zaznaczona na planie zagospodarowania działki.  


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.