Szamba betonowe szczelne Kobyłka

Kobyłka to miejscowość położona w województwie wołomińskim niegdyś należała do województwa warszawskiego. Owa miejscowość posiada niezwykle dogodne połączenia komunikacyjne ze stolicą. Jeśli jesteś mieszkańcem tego miasta, a planujesz wybudować dom warto zastanowić się w jaki sposób będziesz odprowadzał z niego ścieki. Do podstawowych rozwiązań należy z pewnością wybudowanie szamba.

Wielkość zbiornika na szambo betonowe, czy to w Kobyłce, czy też innym mieście jest ściśle uzależniona od ilości członków rodziny. Rodziny z dziećmi zwykle produkują więcej ścieków. Jeśli dobierzemy odpowiedni rozmiar pojemnika na szambo szczelne chociażby w miejscowości Kobyłka, będzie można je opróżniać raz na 10 dni. Lokalizację szamba należy umieścić na planie zagospodarowywania działki jaki zostaje dołączony do projektu pozwolenia na budowę.

Szambo, które budujemy na swym gruncie na przykład w Kobyłce, musi być oddalone od domu minimum 5 metrów od okien i drzwi. 15 metrów powinno oddzielać szambo od studni. Szambo musi być przede wszystkim szczelne. Warto zakupić specjalne środki dezynfekujące, ponieważ szambo to prawdziwa bomba fermentująca. Budowanie szamba jest relatywnie tanie. Jeżeli nie wiesz, który pojemnik na szambo wybrać, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Ekobet. Zbiorniki jednokomorowe, trzykomorowe, dwukomorowe i wiele innych odnajdziecie na naszej stronie internetowej. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.  


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.