Szamba betonowe szczelne Piastów

Będąc w Piastowie, leżącym w powiecie Pruszków, w województwie mazowieckim nie sposób nie zauważyć Instytutu Przemysłu Gumowego „Stomil” powstałego już w 1973 roku. To tutaj znajduje się również Kościół pw. Matki Bożej Częstochowskiej oraz Obelisk gen. Leopolda Okulickiego.


 Jeśli jesteś mieszkańcem tego miasta, a planujesz budowę domu niezbędne okaże się określenie w jaki sposób będą odprowadzane ścieki. Szambo, czy oczyszczalnia? Szamba betonowe, czy to w Piastowie, czy też innym mieście są to przede wszystkim szczelne szamba.

Zgodnie z wymogami szambo powinno być oddalone o około 5 metrów od okien i drzwi. Odległość można normalizować, ale tylko i wyłącznie na terenie budowy jednorodzinnej po uprzednio uzyskanej zgodzie z Urzędu Gminy. Szambo w Piastowie jest szczelnym i relatywnie tanim rozwiązaniem. Zbiorniki betonowe są na tyle wygodnym rozwiązaniem, iż potrafią dostosować się właściwie do każdych warunków gruntowych. Będą doskonałe także w warunkach, w których nie ma możliwości na odprowadzanie ścieków do gruntu lub rzeki. Budując szambo musimy być świadomi, iż w takim pojemniku występuje prawdziwe składowisko substancji organicznych, bakterii, wirusów oraz patogenów chorobotwórczych. Aby zapewnić sobie odpowiednią wentylację konieczne jest umieszczenie odpowietrzenia wprowadzonego co najmniej 0,5 m ponad poziom terenu. Głównie jest to rura. Bezodpływowe zbiorniki zwykle stawia się jako gotowe do wykopu. Jeśli nie wiesz, który pojemnik na szambo wybrać sprawdź ofertę firmy Ekobet.  


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.