Szamba betonowe szczelne Grodzisk Mazowiecki

Na rynku jest dostępnych wiele rodzajów szamb. Dużą popularnością cieszą się szamba betonowe zwane inaczej szczelnymi. Niezależenie, czy mieszkasz w Mińsku Mazowieckim, czy też innym mieście, a planujesz budowę domu warto także zastanowić się w jaki sposób będziesz oczyszczał przydomowe ścieki.

Najlepszym rozwiązaniem na przykład w Grodzisku Mazowieckim jest szambo szczelne. Szambo betonowe głównie wytwarza się z elementów betonowych lub żeliwnych. W ofercie firmy Ekobet można odnaleźć szamba betonowe jednoczęściowe zwane inaczej jednokomorowymi. Posiadamy także pojemniki dwuczęściowe. Niezależenie, czy jest to szambo jednoczęściowe, czy też dwuczęściowe, zbiorniki zawsze są zaizolowane, dzięki temu są niebywale szczelne. Dodatkowo są wyposażone w płyty włazowe, które są o kształcie prostokąta, kwadrata lub też koła. Ponadto posiadają otwór inspekcyjny, który służy do wyciąganie ewentualnych nieczystości, lub też odpadów.

Szamba betonowe w Grodzisku Mazowieckim są dość ciężkie, dlatego też należy uprzednio zaplanować i zorganizować transport. Na szczęście firmy produkujące szamba zapewniają transport oraz instalację szamba na wyznaczonym miejscu. Nim jednak szambo w Grodzisku Mazowieckim zostanie przewiezione należy przygotować odpowiedniej głębokości wykop. Przeważnie powinien mieć szerokość większą o około 30 cm od zamówionego zbiornika. Zbiornik zwykle montowany jest za pomocą przyrządów hydraulicznych. Szambo w Grodzisku Mazowieckim jest bardzo solidne. Sprawdź sam!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.