Szamba betonowe szczelne Ząbki

Chcesz znaleźć sposób na oczyszczanie swych ścieków, jednakże nie wiesz jakie rozwiązania byłyby najlepsze? Z Firmą Ekobet wybierzesz odpowiednie produkty, które będą równoważne ze skutecznymi rozwiązaniami. Niezależnie, czy mieszkasz w Ząbkach pod Warszawą, czy też innym mieście oczyszczanie przydomowych ścieków jest nie tylko potrzebne, ale również konieczne. Ząbki ze względu na swe walory przyrodnicze zachęcają także do zamieszkania poprzez dogodne połączenie komunikacyjne ze stolicą.


Kupując działkę warto uprzednio zastanowić się gdzie umieścimy dom naszych marzeń, garaż oraz szambo. Szczelne szamba, czy to w Ząbkach, czy innym mieście to podstawa jego prawidłowego funkcjonowania. Firma Ekobet w swojej ofercie posiada jednolity zbiornik jednokomorowy, zbiornik jednolity z przegrodą lub też bez, zbiornik jednokomorowy dwuczęściowy, zbiornik dwukomorowy dwuczęściowy i wiele innych. Ty decydujesz jakie szambo betonowe w Ząbkach jest Ci potrzebne. Warto wcześniej oszacować jak duży zbiornik będzie Ci potrzebny.

Rodziny z dziećmi produkują znacznie więcej ścieków w ciągu dnia, niż pary bez potomstwa. Postawienie szamba na przykład w Ząbkach niesie ze sobą bardzo dużo korzyści. Pozwala nam na znaczne oszczędności, a także sprawdzą się idealnie również w trudnych warunkach gruntowo-wodnych. Poza tym nie są nadwrażliwe na środki służące udrażnianiu ścieków. Jest także idealny, gdy występuje nieregularny przepływ ścieków.


Jeśli masz wątpliwości, który pojemnik wybrać, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.  


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.