Szamba betonowe szczelne Mława

Kupując nieruchomość warto uprzednio rozplanować sobie, gdzie postawimy nie tylko dom, garaż, oczko wodne, ale także w jaki sposób będą oczyszczane przydomowe ścieki. Do najczęściej stosowanych rozwiązań są szamba oraz oczyszczalnie. Tak jak wszystko zarówno jedna jak i druga opcja ma swoje wady jak i zalety. Warto dokładnie przeanalizować uprzednio wszelkie aspekty. Mieszkając w Mławie w województwie mazowieckim często można zauważyć pojawiające się przydomowe szamba. Mława prócz dobrze rozwiniętej sieci kanalizacyjnej posiada także wiele walorów turystycznych. To tutaj znajduje się Ratusz Miejski, Pomnik Obrońcom Mławy z 1939 roku, Kościół pw. św. Wawrzyńca z 1786 roku oraz wiele innych.


Szamba ekologiczne

Szamba betonowe należą do szamb szczelnych niezależnie, czy mieszkasz w Mławie, czy innej miejscowości warto zastanowić się nad ich walorami. Zbiorniki wykonane są z wysokiej jakości żywic poliestrowych z domieszką włókien szklanych. Dzięki temu pojemniki na szambo są nie tylko szczelne, ale również i wytrzymałe. Kolejnym atutem jest bez wątpienia ich mały ciężar.


Szamba mają za zadanie nagromadzić jak największą ilość wody z gospodarstw domowych, gdzie instalowanie w tym miejscu oczyszczalni jest zupełnie nie osiągalne. Prócz tego owe pojemniki sprawdzają się idealne biorąc pod uwagę także magazynowanie deszczówki. W jaki sposób można ją w późniejszym czasie wykorzystać? Przydadzą się z pewnością do celów gospodarczych.


Jeżeli nadal nie wiesz jaki sposób wybrać na oczyszczalnie przydomowych ścieków serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.  


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.