Szamba betonowe szczelne Żyrardów

Szambo, czy oczyszczalnia to pytanie na pewno zadają sobie wszyscy, którzy chcą wybudować dom. Decydując się na budowę szamba warto wiedzieć jak można je skutecznie zamontować na danym gruncie. Niezależnie, czy mieszkasz w Żyrardowie, czy też innym mieście dokonanie zakupu szamba szczelnego, czyli betonowego to najlepsze rozwiązanie.


Żyrardów położony w województwie mazowieckim jest nie tylko ośrodkiem kulturowym, ale także turystycznym. Nazwa owego miasta jest ściśle związana z nazwiskiem Filipa de Girarda. Kupując tudzież działkę trzeba rozplanować nie tylko, gdzie postawimy dom, garaż, ale także wspomniane uprzednio szambo.

Rozmiar pojemnika na szambo

Na szczęście można oszacować jak duży pojemnik na szambo będzie nam potrzebny. Rodziny z dziećmi produkują znacznie większą ilość ścieków. Jedna osoba zużywa średnio 150 litrów wody.


V=4*150l/dzień*14 dni = 8400 l (8,4 m3)


Wzór ukazuje ile ścieków produkuje jedna osoba przez około dwa tygodnie. Łatwo zatem obliczyć ile średnio zużywają wody wszyscy domownicy.


Szamba gotowe

Cieszą się dużym powodzeniem przede wszystkim z racji ich ułatwionego montażu. Jedynym minusem owych pojemników jest ich utrudniony transport zważywszy na ich ciężar. Gotowe pojemniki mogą być jednokomorowe, dwukomorowe lub trzykomorowe.


Szamba z kręgów

Niestety nie jest to najlepsze rozwiązanie biorąc pod uwagę ich ograniczoną szczelność. Główną zaletą tego typu zbiorników jest ich niski koszt. Na tego typu szamba nie trzeba uprzednio przygotowywać wykopów. Są dodatkowo dużo lżejsze niż szamba betonowe.


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.