Szambo betonowe szczelne Piaseczno

Budując nowy dom od podstaw warto zastanowić się, czy wolimy w ramach oczyszczania ścieków postawić oczyszczalnię, czy też szambo. Dużym powodzeniem cieszą się szamba betonowe, ponieważ są niezwykle szczelne. Niezależnie, czy mieszkasz w Piasecznie, czy też w innym mieście, a planujesz budowę szamba portal Ekobet z pewnością pomoże Ci rozplanować przestrzeń.

Piaseczno liczy około 43 540 mieszkańców, prócz licznych zabytków posiada także walory kulturowe. Rok w rok odbywają się tutaj dwa festiwale : „Piaseczyński Zlot Piosenki Różnej” oraz „Open Hard Core Fest”. Czy mając na uwadze postawienie szamba na tym terenie należy uprzednio postarać się o pozwolenie?


Zgodnie z artykułem § 106 regulaminu ROD ( Polski Związek Działkowców) szambo, czy to w Piasecznie, czy to w innym mieście w Polsce może powstać tylko i wyłącznie w ogrodzie podmiejskim. Członkowie zarządu sukcesywnie i konsekwentnie kontrolują lokalizacje oraz powstałe już zbiorniki na nieczystości. Absolutnie zakazane jest wybudowanie szamba, gdy nie otrzymaliśmy pozwolenia.


Szambo, a domek letniskowy

Wybudowanie szamba na działce domku letniskowego będzie także możliwe. Niezbędne okaże się uwzględnienie odpowiednich odległości od okien i drzwi domku, od granicy kolejnej działki, od dróg i chodników oraz od studni.

5metrów tyle powinna wynosić odległość szamba szczelnego od wspomnianych wyżej elementów domu. 2 metry to odległość owego pojemnika od sąsiadującej działki, a 15 metrów to przesterzeń między szambem, a studnią. 


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.