Szamba betonowe szczelne Otwock

Otwock usytuowany na terenie województwa mazowieckiego od lat przyciąga do siebie licznymi zabytkami. Prócz ośrodka turystycznego jest także ośrodkiem edukacyjnym, sportowo-rekreacyjnym. Owe miasto jest nie oficjalnie podzielone na 13 dzielnic. Każda z nich wyróżnia się głównie nazwą zwyczajową, które nie są zbyt znane : Jabłonna, Kresy, Mlądz, Soplicowo, Śródborów, Śródmieście, Świder Wschodni, Świder Zachodni, Świdry Wielkie, Świerk, Teklin, Wólka Mlądzka, Ługi. To tutaj również znajduje się siedziba Zespołu Mazowieckich Parków Krajobrazowych, a także Muzeum Ziemi Otwockiej. Jeśli jesteś mieszkańcem Otwocka lub każdego innego miasta, a planujesz budowę domu i zastanawiasz się, czy wybrać oczyszczalnię, czy też szambo w celu oczyszczanie wód przydomowych nasz portal z pewnością Ci pomoże.


Oczyszczalnie, a szambo

Szambo powinno być zlokalizowane minimum 5 metrów od okien oraz drzwi. Jest możliwość, aby zmieniać tę odległość jeśli uzyskamy zgodę urzędu. Oczyszczalnie natomiast można ulokować jedynie na dużej powierzchni. Dlatego też wybór szamba szczelnego to jedno z najlepszych rozwiązań.


Jak działa szambo?

Szambo betonowe, czy to w Otwocku, czy innym mieście powinno być przede wszystkim szczelne. Należy pamiętać, że w takim zbiorniki jest całe mnóstwo bakterii, bowiem gromadzi nie tylko pozostałości po detergentach, ale także odchody. Podstawą jest zapewnienie odpowiedniej wentylacji. Budowa szamba chociażby w Otwocku jest tańsze niż budowa oczyszczalni.Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.