Szamba betonowe szczelne Ostrołęka

Ostrołęka leżąca na terenie województwa mazowieckiego nad rzeką Narwią jest doskonałym miejscem do odpoczynku. To tutaj znajduje się : Muzeum Kultury Kurpiowskiej, Budynek Galerii Ostrołęckiej, Spółdzielnia Mleczarska Piątnica, a także zabytkowe stare miasto. Jeśli i Ty jesteś mieszkańcem tego miasta, a zamierzasz wybudować dom. Warto zastanowić się jak zagospodarować przestrzeń uwzględniając nie tylko nasz nowy piękny dom, ale także miejsce na garaż, oczko wodne lub też szambo. Nawet jeśli nie do końca znasz się na dostępnych rodzajach zbiorników do oczyszczenie ścieków, o nic nie musisz się martwić. Firma Ekobet ze wszystkim Ci pomoże.


Szamba betonowe zwane inaczej szczelnymi szambami mogą zostać zbudowane praktycznie na każdym gruncie. Szczególnie zalecane jest umieszczenie tego typu szamb na powierzchni, na której poziom wód gruntowych jest znacznie zawyżony niż standardowe.


Gdzie je umieścić?

Przede wszystkim warto zachować „odpowiednią” odległość zbiornika na ścieki od okien, drzwi, czyli mniej więcej 5 metrów. Odstęp od studni z wodą powinien wynosić 15 metrów, a od chodnika lub też drogi 7,5 metrów.


Koszty budowy szamba

Wydatki związane z budową szamba są ściśle związane z wielkością potrzebnego pojemnika. Ponadto jego montaż oraz kupno i tak pozwoli nam na duże oszczędności porównując koszty związane z przydomową oczyszczalnią. Bowiem koszt całkowitej budowy to około 7-8 tysięcy na same urządzenia.  


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.