Zbiorniki retencyjne i na szambo Legionowo

 Legionowo położone w województwie mazowieckim prócz znakomitych historycznych budynków posiada także naturalne walory. Zbiorniki retencyjne, czyli sztuczne jeziora znajdują się i na tym terenie. W ofercie firmy Ekobet znajdują się zbiorniki jednokomorowe, trzykomorowe, dwukomorowe składające się z różnych części. Zbiorniki retencyjne to idealne rozwiązanie na duże i małe powierzchnie.


Zbiorniki jednoelementowe zazwyczaj dostarczane są w gotowej postaci o wielkości od 2 do 30 m3. Jeżeli istnieje taka potrzeba można wybrać większe pojemniki. Niektóre zbiorniki mają ograniczenia wielkościowe głównie ze względów transportowych.


Zbiorniki wielko-pojemnościowe musimy złożyć sami na miejscu. Wszelkie części są do nas dowożone. Aby połączyć wszystkie elementy ze sobą należy je ze sobą zespawać. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma widocznych złączeń w związku z czym tego typu pojemniki są niebywale szczelne. Dzięki zbiornikom wielko-pojemnościowym mamy możliwość uzyskać bardzo dużą głębokość na danym terenie.


Innym rodzajem zbiorników są zbiorniki trzywarstwowe, które sprawdzają się idealnie do magazynowania ścieków, gnojówki, wody deszczowej, ścieków jakie wydostają się z pomieszczeń udojowych oraz takich które powstają z przetwórstwa rolniczo – spożywczego.


Zbiorniki na szambo sprawdzają się idealnie jeśli chcemy nagromadzić zbyt dużą ilość wody, dzięki takim rozwiązaniom zmniejszamy maksymalnie ryzyko powodzi. Za ich pomocą możemy magazynować nie tylko deszczówkę, ale i ścieki komunalne, rolnicze, czy spożywcze.


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.