Szamba betonowe szczelne Siedlce

Siedlce są miastem położonym w województwie mazowieckim, leżą na Wysoczyźnie Siedleckiej między dwoma rzekami : Muchawką, a także Helenką. To właśnie w tym mieście znajduje się siedziba rzymskokatolickiej kurii diecezji siedleckiej. Będąc w Siedlcach nie sposób nie zwiedzić Pałacu Ogińskiego, wart uwagi jest również Przedwojenny Budynek Banku Polskiego , a także Katedra Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny. Jeżeli jesteś mieszkańcem tego wspaniałego miasta, a planujesz budowę domu koniecznie powinieneś zastanowić się, w którym miejscu usytuujesz szambo. Szambo Siedlce są gwarancją najwyższej jakości.


Jak funkcjonuje szambo?

Ścieki, które trafiają do zbiorników z domów zawierają w sobie liczne odchody, środki dezynfekujące, mydła, pozostałości pożywienia, detergenty, płyny do płukania, waciki kosmetyczne, papier toaletowy, czasem także piasek, błoto, czy płyny do naczyń. W związku z różnorodnością substancji, które występują w ściekach, naturalnym proces, który w nich występuje jest fermentacja. Fermentacja to nic innego jak przemiana związków organicznych w towarzystwie tlenu i mikroorganizmów. Pod wpływem fermentacji, która nie zachodzi pod wpływem tlenu wytwarzane są toksyczne gazy, które mogą po pewnym czasie zagrażać zdrowiu, a nawet życiu. Zatruć można się natychmiastowo. Stąd prosty wniosek, iż bardzo ważne jest, by zbiornik oczyszczać regularnie.


Środki do dezynfekcji

Warto do oczyszczania szamb betonowych, czy to w Siedlcach, czy innych miejscowościach używać specjalnych preparatów, dzięki którym pozbędziemy się nieprzyjemnych zapachów, a także groźnych drobnoustrojów. Tego typu środki nie stanowią zagrożenia dla ludzi. Szamba szczelne Siedlce są całkowicie bezpieczne.  


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.