Szamba betonowe szczelne Płock

Budowa domu nieodłącznie wiąże się z zaprojektowaniem przestrzeni, a dokładniej tego gdzie i w którym miejscu ma być zbudowany dom, garaż lub też oczko wodne. Podczas tego procesu warto również zaplanować, w którym miejscu ma powstać szambo. Oszacowanie jego pojemności nie jest zbyt proste, natomiast konieczne, aby nie wydawać pieniędzy na marne. Zakupu zbiorników na szamba możesz dokonać w Płocku. W mieście charakteryzującym się niebanalną historią oraz niezwykle ciekawymi zabytkami.


Jak wybrać odpowiedni zbiornik?

Najistotniejszym kryterium, które trzeba uwzględnić przy wyborze odpowiedniego pojemnika na szambo jest liczba mieszkańców przyszłego domu. Następnie należy oszacować ilość ścieków jaką średnio może wytwarzać rodzina. Dodatkowo należy policzyć przybliżony czas znajdowania się ścieków w zbiorniku. Jest specjalny wzór, który ułatwi nam oszacowanie wielkości pojemnika na szambo.


V=n*q*t

n-ilość osób

q-ilość ścieków zużywanych na dobę

t-czas przebywania ścieków w zbiorniku


Budowa szamba szczelnego, czy się opłaca?

Budowanie szamba co roku zyskuje zwolenników, ale także przeciwników. Należący do tej drugiej grupy wyjaśniają, iż owe przedsięwzięcie jest równoznaczne ze zbyt wysokimi kosztami użytkowania. Wywiezienie ścieków to koszt od 100 do 200 zł. Niemniej jednak jest to niezwykle skuteczne rozwiązanie. Ale to nie jedyne zalety...


Szamba betonowe nie stanowią z reguły żadnego zagrożenia, ponadto są tańsze niż oczyszczalnie. Sprawdzają się idealnie w trudnych warunkach oraz w momencie, gdy ścieków nie jest za dużo. Szamba Płock to wybór najlepszy z najlepszych.

Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.