Szamba betonowe szczelne Warszawa

Na kuli ziemskiej występuje całe mnóstwo mikroorganizmów. Są takie, które stają się bezpośrednią przyczyną licznych schorzeń, ale występują też i te, które mają pozytywny wpływ na otaczające środowisko. Do tej drugiej grupy należą małe organizmy jakie znajdują swoje zastosowanie także w czyszczeniu szamba. Jeśli i Ty planujesz jego zakup zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Mając na uwadze zakup tego zbiornika w stolicy polecamy również jej zwiedzanie, bowiem znajduje się w niej szereg atrakcji kulturowych.


Przebieg dezynfekcji...

Zdaje się, iż jest to proces ciężki do wyobrażenia, prawie, że fikcyjny. Nic bardziej mylnego. Mikroorganizmy znajdujące się w szambach w procesie fermentacji jaka zachodzi w niskich temperaturach wypierają syndrom gnicia, dzięki czemu skutecznie zapobiegają powstawaniu uciążliwych odorów. To natomiast jest bezpośrednią profilaktyką przed tworzeniem się osadów. Ich malutkie cząstki wraz ze wspomnianymi już mikroorganizmami komponuje kożuch. Dzięki czemu substancja pożyteczna zostaje równomiernie rozłożona, co z korzyścią zapobiega namnażaniu się insektów przenoszących choroby zakaźne. Zaledwie już po kilku tygodniach zauważalny jest mniejszy zapach odoru. Szambo betonowe, także szczelne najlepiej sprawdzą się terenach podmokłych.


Dawki mikroorganizmów...

Są ściśle związane ze zbiornikiem, jaki chcemy oczyścić. Przede wszystkim z jego wielkością, lokalizacją, a także obciążeniem. Najbardziej popularną proporcją jest od 1 do 5 litrów szamba/ zbiornik. W momencie, gdy ścieki są wzbogacone o zbyt wysokie stężenie chemiczne Surfaktantów proces oczyszczenia może się nie udać. Bowiem jest to środowisko, w którym pożyteczne mikroorganizmy nie rozwijają się pomyślnie.
Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.