Ekologia i ekonomia

Instalacja szamba betonowego przy domu wiąże się z koniecznością jego regularnego opróżniania. To z kolei wiele osób uczy oszczędności w codziennym korzystaniu z wody, co pozwala na nieco wolniejsze zapełnianie się szamba, a w związku z tym na oszczędność związaną z jego eksploatacją.

Jak można oszczędzać wodę podczas codziennych czynności? Przede wszystkim warto zainwestować w oszczędne sprzęty oraz elementy armatury sanitarnej. Baterie łazienkowe jednouchwytowe pozwalają na przykład szybko regulować temperaturę i ciśnienie wody. Pralki z możliwością prania ekonomicznego zmniejszają zużycie wody oraz energii elektrycznej. Warto też zmienić swoje codzienne przyzwyczajenia, np. dotyczące prania, zmywania czy kąpieli. Choć te niewielkie zmiany pozornie nie mają dużego wpływu na zużycie wody, to w ciągu całego miesiąca będą z pewnością zauważalne. Z czasem przełożą się na niemałą oszczędność związaną z rzadsza koniecznością wywożenia zawartości szamba, a wypracowane nawyki staną się dla domowników zupełnie naturalne.  


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.