Postaw na ekologię

Dlaczego szamba betonowe nazywane są ekologicznymi? Jest tak z kilku powodów. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na przyjazny środowisku materiał, z którego zostały wykonane. Drugą kwestią jest fakt, że są to zbiorniki szczelne, co potwierdzają certyfikaty jakości i obowiązujące podczas ich produkcji normy. Nie są zatem w żaden sposób szkodliwe dla środowiska naturalnego i chronią je przed dostaniem się do niego niewskazanych substancji.

Dlaczego warto stawiać na ekologię? Środowisko, w którym żyjemy, jest dobrem nas wszystkich i wszyscy w równym stopniu jesteśmy odpowiedzialni za jego stan. Firmy produkcyjne, fabryki i inne podmioty objęte są wieloma restrykcjami dotyczącymi ich funkcjonowania w zakresie korzystania ze środowiska i wprowadzania do niego różnych substancji. Normy obowiązują też nas wszystkich w zakresie zarządzania odpadami. Każdy z nas dba we własnym domu o oszczędność wody czy prądu i w ten sposób przyczynia się do ochrony przyrody. Dlatego także i zainstalowanie odpowiedniego szamba wysokiej jakości powinno być dla nas kwestią oczywistą i nie podlegającą dyskusji. Dzięki temu wykonujemy kolejny krok w stronę ochrony środowiska, w którym wszyscy żyjemy.  


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.