Szambo betonowe – transport na miejsce

Duża waga szamba betonowego ma zarówno swoje zalety, jak i wady. Do zalet należy z pewnością fakt, że można takie szambo osadzić nawet w niestabilnym gruncie o wysokim poziomie wód gruntowych. Szambo to, pod wpływem ciężaru, stabilnie osadzi się w ziemi bez ryzyka, że zaszkodzą mu wody gruntowe. Nie jest to możliwe w przypadku zbiorników wytworzonych z tworzyw sztucznych. Te mogłyby być bowiem wypchnięte przez wody gruntowe.

Jednakże tak duża waga może być też niemałym utrudnieniem, zwłaszcza w związku z transportem i montażem szamba. Warto zatem skorzystać z oferty firmy, która oferuje obie te usługi, a nie tylko sam produkt. Firma Ekobet zapewnia dowóz szamba na miejsce jego montażu, oraz pełną jego instalację – od umieszczenia w przygotowanym wykopie, aż po zabezpieczenie i podłączenie. Po rozwiązaniu problemu z transportem waga szamba będzie miała już wyłącznie zalety wspomniane wcześniej. Zamontowany, szczelny i wytrzymały zbiornik z pewnością będzie skutecznie służył domownikom przez długi czas. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.