Budujesz dom? Zainwestuj w szczelne szambo

Budowa domu na terenie, który nie jest przyłączony do miejskiego systemu kanalizacji, zwykle wiąże się z koniecznością wybudowania przydomowego szamba. Najważniejsze cechy, które musi posiadać wybrany zbiornik, to szczelność, wytrzymałość i stabilność. Wszystkie te właściwości mają szamba betonowe, które oferuje firma Ekobet z Radomia.

Zbiorniki betonowe znacznie wyprzedzają swoje plastikowe odpowiedniki pod wieloma względami. Przede wszystkim są to produkty ekologiczne, ponadto nie istnieje w ich przypadku ryzyko ich wypchnięcia przez wody gruntowe. Są wytrzymałe i mogą służyć domownikom przez wiele lat, a korzystanie z nich nie wiąże się z żadnymi problemami. Eksploatacja szamba betonowego sprowadza się właściwie tylko do jego regularnego opróżniania. Należy w tym celu zamówić usługę firmy asenizacyjnej, w zależności od wielkości szamba i ilości korzystających z niego osób konieczne jest to zwykle raz lub dwa razy w miesiącu.

Zachęcamy do zainwestowania w szczelne zbiorniki, które oferuje nasza firma. Gwarantujemy produkt wysokiej jakości oraz usługę montażu wykonaną zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi procedurami.


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.