Budowa szamba

Naszym klientom oferujemy nie tylko możliwość zakupu szczelnego szamba betonowego, ale także połączone usługi – jego transport na miejsce instalacji oraz profesjonalny montaż zgodnie ze wszelkimi obowiązującymi procedurami.

Instalacja szamba betonowego musi być zrealizowana zgodnie z zasadami ustalonymi w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 roku w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam dać Państwu pełną gwarancję najwyższej jakości wykonywanych przez nas usług. Jeśli zdecydują się Państwo powierzyć swoje zlecenie firmie Ekobet, mogą Państwo mieć pewność, że szamba będą zainstalowane w oparciu o wyżej wymienione przepisy prawne i będą spełniały wszystkie wytyczne.

Nasze szamba to produkty szczelne i wykonane z materiałów najwyższej jakości i przy użyciu niezawodnych, nowoczesnych technologii. Usługi montażu, które świadczymy, oparte są na wieloletnim doświadczeniu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.  


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.