Szamba betonowe najwyższej jakości

O tym, że szamba betonowe produkowane przez Ekobet są wysokiej jakości produktami ekologicznymi, spełniającymi wszystkie obowiązujące normy, świadczą liczne przyznane naszej firmie atesty i certyfikaty. Jednym z nich jest CIRF – Certyfikat Innowacyjna i Rzetelna Firma przyznawany firmom, których usługi i produkty spełniają najważniejsze z punktu widzenia konsumenta i klienta warunki. A są to rzetelność, wysoka jakość i wprowadzanie innowacji na polu działania firmy.

Certyfikaty takie jak CIRF są dowodem na to, że firmie Ekobet można zaufać, zarówno podczas zamawiania produkowanych przez nas zbiorników, jak i w trakcie realizacji usługi ich transportu i montażu. Dbamy o zadowolenie każdego klienta, który postanawia podjąć współpracę z naszą firmą.

Jeśli zatem szukają Państwo szamba betonowego najwyższej jakości, chętnie przedstawimy naszą ofertę. Zachęcamy do zapoznania się także z innymi przyznanymi nam certyfikatami i atestami, które z pewnością pozwolą Państwu lepiej poznać naszą firmę i powierzyć jej swoje zaufanie.  


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.