Czy szambo betonowe jest ekologiczne?

Wiele osób, które planują instalację szamba przydomowego, zastanawia się nad tym, jakie rozwiązanie będzie najbardziej ekologiczne i oczywiście ekonomiczne. Czy szambo betonowe to opłacalny i przyjazny środowisku zbiornik? Jak najbardziej – a oto kilka dowodów.

Przede wszystkim, szamba betonowe wykonane z materiałów wysokiej jakości są produktami szczelnymi, które nie zagrażają środowisku wyciekami czy awariami. Szamba produkowane przez Ekobet posiadają certyfikaty jakości oraz atest PZH, świadczące o tym, że produkty te są bezpieczne dla otoczenia oraz dla korzystających z nich ludzi.

Po drugie, szamba betonowe są trwałe, a korzystać z nich można przez długie lata bez konieczności jakichkolwiek remontów czy wymian.

Trzecią ich zaletą jest ekonomiczne utrzymanie. Eksploatacja szamba ogranicza się do jego regularnego opróżniania, natomiast montaż (a także transport) nie jest problematyczną kwestią, ponieważ firma Ekobet swoim klientom oferuje dowiezienie i pełną instalację zakupionego zbiornika.

Jeśli zatem szukasz rozwiązania ekonomicznego i ekologicznego, zainwestuj z szambo betonowe i korzystaj z niego przez wiele lat.


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.