Usługi firm asenizacyjnych

Firmy asenizacyjne to przedsiębiorstwa specjalizujące się w wywozie zawartości szamba, asenizacji oraz w czyszczeniu i udrażnianiu kanalizacji. Obsługują zarówno klientów indywidualnych, czyli użytkowników szamb przydomowych, jak i instytucjonalnych – firmy, przedsiębiorstwa czy urzędy.

Wywóz nieczystości powinien odbywać się regularnie, w zależności od tempa zapełniania się szamba. To z kolei zależne jest od jego pojemności oraz od ilości osób, które z niego korzystają. Pojemność wozu asenizacyjnego dostosowana jest do wielkości zlecenia – a więc do ilości ścieków przeznaczonych do wywiezienia i utylizacji.

Firmy asenizacyjne dbają o to, by wywóz szamba odbywał się zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami. Ich zadaniem jest utylizacja nieczystości w sposób bezpieczny dla ludzi i środowiska naturalnego.

Jeśli zdecydujecie się Państwo na szambo betonowe, polecamy wybranie zaufanej i sprawdzonej firmy asenizacyjnej, która wykona swoje obowiązki sprawnie i niedrogo, z użyciem profesjonalnego sprzętu do asenizacji.


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.