Najczęściej wybierany rodzaj szamba

Najczęściej wybieranym rodzajem zbiorników na nieczystości są szamba betonowe. Z czego to wynika? Przede wszystkim z połączenia atrakcyjnej ceny z użytecznością takich zbiorników. Ważna jest oczywiście jakość wykonania szamba betonowego, jednak jeśli zwrócimy się do zaufanego i rzetelnego producenta, możemy mieć pewność, że szambo będzie wykonane i zainstalowane zgodnie ze wszelkimi obowiązującymi procedurami. Jest to rozwiązanie praktyczne i ekologiczne.

Szambo betonowe powinno być nie tylko szczelne i wytrzymałe, ale także i odpowiednio zabezpieczone podczas montażu. Wiele osób, które nie mają możliwości przyłączenia budynku do sieci kanalizacyjnej, decyduje się na to właśnie rozwiązanie, które jest nie tylko praktyczne, ale także pozwala na oszczędność i komfort użycia. Eksploatacja takiego szamba jest niedroga, a korzystać z niego można przez wiele lat. Wszystkie te zalety sprawiają, że szamba betonowe sa najczęściej wybieranym rodzajem szamb, a mieszkańcy domów, przy których są one zainstalowane, są zadowoleni z ich użytkowania.


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.